Трудно найти подходящие слова, когда приходится говорить о смерти. Мой взгляд на процесс ухода из жизни сформировался из личного опыта, когда пришлось прикоснуться к тайне ухода близких, и основан на теософских, философских, антропотеософских убеждениях. Всем этим я хочу поделиться с людьми, которым это важно. Нужно найти в себе смелость говорить о смерти как о человеческом опыте, о переходе. Нежелание или боязнь это делать, обдумать таинство смерти – одно из главных препятствий, не позволяющих правильно подготовиться к неизбежной действительности. Я открыта для бесед с близкими уходящего или ушедшего человека и готова помочь им понять процесс ухода из жизни как перехода из одного мира в другой. Осознавая, как все происходит, мы можем сильно помочь не только ушедшей душе, но и себе. Я готова поделиться знаниями о культуре ухода из жизни и проводов умерших.
Провожающая Маргарита

N A U J I E N A - elektroninėje parduotuvėje jau galite įsigyti Audronės Ilgevičienės (Astrėjos) knygą „Apie mirtį ir pomirtinius kelius" audio formatu. 

Knyga yra parduodama dviem formatais: atmintuke arba elektronine versija: https://eparduotuve.antropoteosofija.lt/preke/apie-mirti-ir-pomirtinius-kelius-elektronine-versija/?fbclid=IwAR14ed_FwHHgHJ5JMFVeYL4Fk6g21eezsLyiApNbjtDdypusq0ytUt8Xx-0

Besidomintieji mirties tema žino „Egipto mirusiųjų knygą“, „Tibeto mirusiųjų knygą“, vedinę „Mirties knygą“. Gal jie yra skaitę ir kai kurių šventųjų pateiktus fragmentus apie pomirtinį sielos kelią bei daktaro R. Moudžio eksperimentus. E. P. Blavatskaja, Č. Ledbiteris nagrinėjo šią temą savaip. Naudinga ir J. Mirbacho knygelė „Gyvenimas po mirties“. Yra straipsnių ir nedidelių knygelių šia tema, nagrinėjančių sielos pomirtines keliones, kalbančių apie jų pomirtinius prašymus ar rūpesčius, apie poltergeistus ir jų atsiradimo priežastis… Visos jos įrodo, jog siela po fizinio kūno mirties gyvena toliau. Pirmosios trys moko ir mirimo meno.

 
Šioje knygoje mirimo procesas ir keliai po mirties aiškinami antropoteosofiniu požiūriu. Ji skatina nebijoti mirties, o suprasti ją kaip sielos evoliucijos proceso dalį, kad žmogus galėtų sąmoningai dalyvauti savo mirimo procese. Ji turėtų padėti giliau suprasti ir savo paties bei kiekvieno kito žmogaus gyvenimo prasmingumą, kad sąmoningiau jį gyventų dar esant fiziniame kūne.
Knygoje rašoma apie žmogaus kūnų skaidymosi procesą, apie tai, kuo gali padėti artimieji savo išėjusiam brangiam žmogui, apie laidojimą ir kremaciją bei apie daugybę su tuo susijusių klausimų. Keletas pokalbių su išėjusiais padės dar giliau apie visa tai susimąstyti.